Drukuj
Tabele
Tabela sezon 2011
Odsłony: 2318

Tabele wyników lekkoatletycznych PLKS Gwda Piła w sezonie sportowym 2011

 

Kobiety

100 m

13,56

Sobkowska Karolina

97

Poznań

11.06

13,60

Schubert Magdalena

93

Ostrów

7.05

13,67

Trzaskalska Agata

99

Września

7.10

14,15

Wylegała Sandra

97

Poznań

11.06

14,52

Krakowska Paulina

98

Białogard

16.07

14,55

Wełniak Ewelina

98

Września

7.10

14,56

Ryczek Martyna

96

Leszno

31.05

14,60

Sarbak Paulina

97

Szczecin

17.09

14,71

Kelm Hanna

98

Poznań

10.09

14,99

Schiller Zuzanna

98

Poznań

11.06

15,26

Wysocka Julia

99

Września

7.10

200 m

27,83

Rolińska Agata

95

Leszno

6.10

28,09

Skrzypczyńska Martyna

93

Poznań

10.09

28,21

Schubert Magdalena

93

Białogard

16.07

28,66

Jagła Danuta

94

Żerków

28.09

30,62

Sobkowska Karolina

97

Zielona Góra

3.09

300 m

45,48

Orzechowska Oliwia

98

Poznań

10.09

46,02

Ryczek Martyna

96

Białogard

16.07

47,99

Miły Aleksandra

98

Poznań

10.09

49,34

Bluma Marta

99

Poznań

10.09

50,44

Bluma Aleksandra

97

Poznań

10.09

51,11

Stefaniak Wiktoria

97

Września

7.10

51,20

Krysiak Weronika

97

Białogard

16.07

55,09

Kościołowska Natalia

99

Września

7.09

400 m

61,42

Nowak Katarzyna

94

Białogard

16.07

61,67

Kaźmierczak Katarzyna

92

Toruń.

21.05

62,42

Skrzypczyńska Martyna

93

Poznań

11.06

64,07

Smolarz Angelika

95

Poznań

11.06

64,70

Jagła Danuta

94

Złotów

30.09

65,07

Rolińska Agata

95

Słubice

11.06

67,53

Siewosienkiewicz Marta

96

Toruń

21.05

70,19

Wysokińska Natalia

95

Toruń

21.05

600 m

1:44,37

Pietruszyńska Monika

98

Poznań

10.09

1:44,90

Smolarz Angelika

95

Leszno

31.05

1:47,03

Siewosienkiewicz Marta

96

Poznań

10.09

1:51,12

Dróbka Magdalena

98

Leszno

31.05

1:51,33

Zaliwkowska Natalia

96

Chojnice

18.06

1:51,48

Czyż Kamila

97

Białogard

16.07

1:53,96

Gonsior Klaudia

98

Białogard

16.07

1:54,76

Lewandowska Daria

97

Poznań

10.09

1:55,15

Miły Aleksandra

98

Chojnice

18.06

1:55,63

Bluma Marta

99

Września

7.10

1:56,08

Piosik Karolina

98

Poznań

10.09

2:00,67

Suszyńska Zuzanna

99

Słubice

7.10

800 m

2:15,27

Kamińska Monika

92

Poznań

10.09

2:19,89

Kaźmierczak Katarzyna

92

Poznań

15.05

2:20,77

Nowak Katarzyna

94

Toruń

21.05

2:21,70

Skrzypczyńska Martyna

93

Białogard

16.07

2:23,15

Smolarz Angelika

95

Białogard

16.07

2:32,02

Bemowska Joanna

94

Żerków

28.09

2:32,71

Antosik Karolina

93

Toruń

21.09

2:36,86

Wysokińska Natalia

95

Żerków

28.09

1000 m

2:53,00

Kamińska Monika

92

Leszno

30.09

3:13,87

Pietruszyńska Monika

98

Zielona Góra

3.09

3:16,10

Siewosienkiewicz Martyna

96

Szczecin

17.09

3:30,16

Wysokińska Natalia

95

Leszno

31.05

3:35,75

Lewandowska Daria

97

Września

7.10

                                                                                                                                         

1500 m

4:46,45

Kamińska Monika

92

Słubice

11.06

5:05,84

Nowak Katarzyna

94

Słubice

11.06

5:10,10

Antosik Karolina

93

Poznań

4.06

5:25,59

Skrzypczyńska Martyna

93

Leszno

6.10

5:51,46

Piątek Anna

94

Złotów

30.09

3000 m

10:16,15

Kamińska Monika

92

Chojnice

27.08

11:25,45

Antosik Karolina

93

Toruń

24.06

5000 m

18:07,38

Kamińska Monika

92

Bydgoszcz

11.08

100 ppł

16,18

Plewa Paulina

96

Poznań

11.06

300 ppł

49,91

Plewa Paulina

96

Szczecin

17.09

52,76

Ryczek Martyna

96

Poznań

10.09

400 ppł

70,82

Rolińska Agata

95

Poznań

5.06

2000 prz

7:03,52

Kamińska Monika

92

Toruń

25.06

7:20,98

Nowak Katarzyna

94

Płock

22.07

chód 2 km

9:47,34

Bemowska Joanna

94

Leszno

6.10

12:19,23

Zaliwkowska Natalia

96

Leszno

31.05

12:20,07

Borucka Klaudia

96

Leszno

31.05

chód 3 km

14:09,31

Świerczyńska Justyna

87

Poznań

10.09

14:32,96

Kapera Monika

90

Białogard

16.07

14:58,95

Bemowska Joanna

94

Białogard

16.07

18:03,35

Zaliwkowska Natalia

96

Szczecin

17.09

18:11,26

Borucka Klaudia

96

Szczecin

17.09

20:52,03

Cecka Patrycja

97

Gdańsk

27.08

chód 5 km

24:25,79

Jasińska Magdalena

91

Słubice

11.06

24:31,50

Świerczyńska Justyna

87

Katowice

27.05

24:39,22

Kapera Monika

90

Słubice

11.06

25:13

Bemowska Joanna

94

Gdańsk

27.08

chód 10 km

51:09,89

Świerczyńska Justyna

87

Poznań

4.06

chód 20 km

1:39,45

Jasińska Magdalena

91

Zaniemyśl

16.04

1:42,01

Kapera Monika

90

Zaniemyśl

16.04

wzwyż

135

Naskręt Monika

98

Białogard

16.07

w dal

4,82

Wylegała Sandra

96

Szczecin

17.09

4,65

Cenkier Paulina

97

Ostrów

7.05

4,57

Sobkowska Karolina

97

Słubice

7.10

4,40

Rowecka Danuta

95

Żerków

28.09

4,25

Bąkowska Aleksandra

98

Poznań

11.06

3,97

Drąg Agata

99

Września

7.10

3,80

Dłużniewska Paulina

98

Września

7.10

3,75

Adamczyk Sandra

98

Września

7.10

3,67

Morella Anita

98

Września

7.10

kula

9,70

Śliga Wioleta

96

Białogard

16.07

9,38

Piechota Laura

97

Poznań

11.06

8,97

Kroll Paulina

95

Leszno

31.05

8,47

Adamska Marta

93

Leszno

6.10

8,18

Stefen Anna

96

Poznań

10.09

oszczep

24,20

Becker Karina

96

Szczecin

17.09

23,72

Szak Joanna

97

Września

7.10

4x100

54,12

Gwda Piła jun. mł.

(Nowak Katarzyna 94, Jagła Danuta 94, Rolińska Agata 95, Wysokińska Natalia 95)

Żerków

28.09

Mężczyźni

100 m

11,44

Długosz Patryk

95

Bydgoszcz

7.05

11,73

Mikołajczak Sebastian

94

Chojnice

18.06

11,93

Sznajder Mateusz

94

Chojnice

18.06

11,95

Banaszczyk Michał

94

Złotów

30.09

12,21

Bukowski Kamil

95

Toruń

21.05

12,47

Stocki Daniel

94

Poznań

11.06

12,50

Jarnot Damian

95

Białogard

16.07

12,56

Chodur Daniel

97

Września

7.10

13,50

Kantorowski Henryk

97

Białogard

16.07

200 m

22,98

Krawczyk Szymon

88

Żerków

28.09

23,30

Drzymała Dominik

92

Żerków

28.09

23,37

Jarmołowicz Jakub

93

Złotów

30.09

24,06

Długosz Patryk

95

Poznań

15.05

24,27

Świetliński Dawid

94

Leszno

6.10

24,97

Sznajder Mateusz

94

Żerków

28.09

25,05

Stocki Dawid

94

Poznań

15.05

25,62

Maćkowiak Patryk

95

Złotów

30.09

25,77

Karczewski Mikołaj

95

Złotów

30.09

25,93

Jarnot Damian

95

Białogard

16.07

26,21

Winczek Mateusz

95

Złotów

28.09

26,23

Marczuk Robert

95

Poznań

15.05

28,13

Kantorowski Henryk

97

Białogard

16.07

29,79

Kubiak Kacper

89

Chojnice

18.06

300 m

40,93

Kantorowski Henryk

97

Poznań

11.06

45,56

Cecki Bartłomiej

98

Poznań

10.09

46,61

Kubiak Kacper

99

Poznań

10.09

47,51

Szadkowski Maciej

98

Białogard

16.07

49,24

Piasecki Krystian

98

Białogard

16.07

49,50

Madaj Maciej

99

Września

7.10

52,13

Żapa Kamil

99

Białogard

16.07

400 m

48,50

Krawczyk Szymon

88

Chojnice

18.06

49,97

Drzymała Dominik

92

Białogard

16.07

50,67

Kowalczyk Bartosz

92

Żerków

28.04

52,07

Trąbski Przemysław

91

Poznań

4.06

53,47

Piotrowicz Patryk

94

Białogard

16.07

53,75

Stefaniak Dawid

93

Chojnice

18.06

54,02

Stocki Daniel

94

Toruń

21.05

54,45

Gwóźdź Jacek

89

Białogard

16.07

56,44

Kowaluk Adam

95

Toruń

21.05

56,63

Wyrzykiewicz Adrian

95

Poznań

10.09

59,30

Nazarek Marcel

95

Złotów

30.09

600 m

1:31,91

Pirsz Jakub

96

Kielce

1.10

1:41,92

Kubiak Mateusz

97

Chojnice

18.06

1:45,42

Wiśniewski Michał

98

Poznań

10.09

1:46,43

Kobak Jan

97

Chojnice

18.06

1:50,45

Kasprzyk Robert

98

Białogard

16.07

1:53,60

Piasecki Krystian

98

Poznań

11.06

1:54,03

Kowalski Adrian

98

Białogard

16.07

1:54,08

Roicki Jan

98

Białogard

16.07

800 m

1:47,06

Krawczyk Szymon

88

Bydgoszcz

12.08

1:51,50

Kowalczyk Bartosz

92

Słubice

12.06

1:55,83

Trąbski Przemysław

91

Słubice

12.06

1:57,95

Piotrowicz Patryk

94

Słubice

12.06

2:01,38

Stefaniak Dawid

93

Leszno

6.10

2:03,93

Zawistowski Krzysztof

91

Bydgoszcz

7.05

2:07,23

Stocki Daniel

94

Złotów

30.09

2:10,37

Wyrzykiewicz Adrian

95

Żerków

28.09

 

 

 

 

 

1000 m

2:53,27

Pirsz Jakub

96

Szczecin

17.09

2:56,93

Kubiak Mateusz

97

Września

7.10

3:00,46

Wojtaszek Dominik

97

Szczecin

17.09

3:05,13

Przybylski Patryk

97

Września

7.10

3:07,83

Kasprzyk Robert

98

Września

7.10

3:17,09

Żmudziński Tomasz

98

Słubice

7.10

3:25,10

Rozpendek Jakub

98

Września

7.10

3:27,45

JagodzińskiAdrian

98

Września

7.10

3:28,09

Roicki Jan

98

Września

7.10

3:32,97

Kociński Andrzej

98

Poznań

11.06

3:43,44

Przybylski Jacek

99

Białogard

16.07

1500 m

3:38,09

Krawczyk Szymon

88

Szczecin

25.06

3:43,56

Kowalczyk Bartosz

92

Sopot

5.08

4:02,85

Trąbski Przemysław

91

Gdańsk

2.07

4:05,85

Piotrowicz Patryk

94

Chojnice

18.06

4:09,08

Stefaniak Dawid

93

Toruń

21.05

4:41,37

Wyrzykiewicz Adrian

95

Leszno

6.10

4:52,50

Jędrzejewski Kamil

95

Złotów

30.09

2000 m

6:30,69

Kubiak Mateusz

97

Szczecin

17.09

6:43,10

Ignasiak Szymon

96

Poznań

11.06

3000 m

8:07,12

Kowalczyk Bartosz

92

Toruń

24.06

9:10,82

Zawistowski Krzysztof

91

Chojnice

27.08

9:20,33

Piotrowicz Patryk

94

Leszno

6.10

10:24,80

Głąbicki Remigiusz

94

Złotów

30.09

5000 m

14:07,17

Kowalczyk Bartosz

92

Tallin

23.07

110 ppł jun. mł.

15,04

Mikołajczak Sebastian

94

Płock

24.07

16,40

Długosz Patryk

95

Poznań

15.05

300 ppł. młodzików

53,64

Michałek Tomasz

97

Poznań

11.06

400 ppł jun. mł.

55,81

Mikołajczak Sebastian

94

Płock

23.07

2000 prz

6:10,44

Piotrowicz Patryk

94

Płock

23.07

6:24,48

Stefaniak Dawid

93

Słubice

11.06

3000 prz

10:03.94

Stefaniak Dawid

93

Toruń

25.06

chód 3 km

14:18,99

Kulza Jacek

94

Białogard

16.07

chód 5 km

25:11,4

Kulza Jacek

94

Warszawa

17.09

 

 

chód 10 km

50:47,36

Kulza Jacek

94

Warszawa

17.09

 

 

 

 

 

 

wzwyż

200

Starszewski Arkadiusz

92

Toruń

26.06

190

Tasarz Przemysław

93

Bydgoszcz

8.05

190

Gryka Patryk

95

Leszno

31.05

190

Miękiewicz Marcin

93

Leszno

6.10

185

Ciężki Kamil

95

Żerków

28.04

185

Smolarz Szymon

96

Leszno

31.05

170

Murach Patryk

97

Poznań

11.06

170

Lamtschek Michał

97

Szczecin

17.09

170

Żurawski Kacper

95

Żerków

28.09

166

Długosz Patryk

95

Bydgoszcz

8.05

tyczka

470

Szwedzki Kamil

89

Bydgoszcz

13.08

w dal

6,18

Wysocki Jacek

93

Toruń

24.06

6,12

Długosz Patryk

95

Złotów

30.09

5,85

Jarnot Damian

95

Poznań

15.05

5,70

Głowacki Mateusz

94

Białogard

16.07

5,43

Czerwiński Karol

96

Poznań

10.09

4,98

Szczepaniak Dawid

96

Ostrów

7.05

4,95

Kowalski Adrian

98

Września

7.10

4,79

Sowiński Kamil

97

Września

7.10

4,65

Cecki Bartłomiej

98

Września

7.10

4,64

Grela Patryk

97

Września

7.10

4,36

Daszkiewicz Łukasz

99

Września

7.10

trójskok

11,40

Jarnot Damian

95

Poznań

15.05

kula 5 kg

12,32

Łojko Kamil

94

Złotów

30.09

10,72

Agaciak Mateusz

96

Poznań

11.06

10,61

Długosz Patryk

95

Bydgoszcz

7.05

9,97

Michalski Dawid

96

Poznań

10.09

oszczep 800 g

45,47

Głuchowski Damian

93

Złotów

30.09

oszczep 700 g

47,19

Królik Bartosz

94

Leszno

6.10

42,25

Długosz Patryk

95

Białogard

16.07

41,30

Kamiński Dawid

94

Złotów

30.09

35,50

Pośnik Mateusz

94

Złotów

30.09

4x100 m

47,56

Gwda Piła jun. mł.

(Mikołajczak Sebastian 94, Długosz Patryk 95, Stocki Daniel 94, Marczuk Robert 95)

Poznań

15.05

48,96

Gwda Piła młodzicy

(Chodur Daniel 97, Lamtschek Michał 97, Kantorowski Henryk 97, Pirsz Jakub 96)

Szczecin

17.09

4x400 m

3:30,38

Gwda Piła juniorzy

(Drzymała Dominik 92, Kowalczyk Bartosz 92, Stefaniak Dawid 93, Starszewski Arkadiusz 92)

Toruń

26.06

3:39,00

Gwda Piła juniorzy mł.

(Jarnot Damian 95, Mikołajczak Sebastian 94, Stocki Daniel 94, Piotrowicz Patryk 94)

Poznań

5.06