Czołowy lekkoatleta Gwdy,  aktualny członek Kadry Narodowej seniorów Adrian Wyrzykiewicz został przez organizatorów w Ostródzie  zaproszony na duży mityng z udziałem czołowych reprezentantów Polski,

m. in. polskich olimpijczyków. Impreza  została zorganozwana z okazji oddania do użytku nowego stadionu z bieżną tartanową. Czołówka średniodystansowców miała do pokonania nietypowy dystans 2000 m. Po bardzo wyrównanym biegu zwycięzcą został niedawny mistrz Polski na 1500 m – Grzegorz Kalinowski. Tuż za nim drugim na mecie był Adrian Wyrzykiewicz z czasem 5:30,78, ustanawiając tym samym rekord życiowy i rekord klubu. W ten sposób Adrian, cykl tegorocznych startów na bieżni kończy bardzo udanym występem. Realizacja tegorocznych planów sportowych była możliwa  dzięki wsparciu i pomocy ze strony PWSZ w Pile oraz sponsorowaniu ze strony właścicielki Firmy Grapil Pani Grażyny Sobieraj.