Lekkoatleci pilskiej „Gwdy” bardzo udanie reprezentowali Wielkopolskę w Ogólnopolskich Igrzyskach LZS, które odbywały się na obiektach Centralnego Ośrodka Sportu w Spale. Wywalczyli  tam aż sześć medali, mając w ten sposób znaczący wpływ na zwycięstwo Wielkopolski w punktacji drużynowej.

Drugie miejsce w tych zawodach zajęło woj. pomorskie a trzecie podlaskie. Pilanie dwukrotnie wywalczyli złote medale. Agata Trzaskalska zdecydowanie zwyciężyła w biegu na 100 m ppł juniorek z wynikiem 15,18, natomiast w skoku w dal juniorów, najlepszym był Jakub Lewandowski – 6,60 m. Medale srebrne zdobyli: Dawid Borowik na 400 m juniorów młodszych – 50,33 i Agata Trzaskalska w sztafecie Wielkopolski 4 x 100 m  z bardzo dobrym wynikiem 48,12. Medale brązowe wywalczyli: Dawid Borowik w sztafecie Wielkopolski 4x100 m z wynikiem – 44,21 oraz Anna Zartt w skoku wzwyż juniorek młodszych – 145 cm.Ponadto miejsca punktowane wywalczyl: Agata Trzaskalska IV m 200 m juniorek – 26,30, Jakub Lewandowski- VI m – 100 m juniorów – 11,72, Mieszko Tobera- VII m. na 1500 m jun. mł – 4:21,21 i  to samo miejsce w biegu na 1500 m juniorów zajął Jan Poczewski z wynikiem 4:24,08. Finałowe biegi na 1500 m były rozgrywane  typowo „ na miejsca”. Przed lekkoatletami klubu okres startów w ramach kalendarza  LZS i SZS. Młodzicy natomiast  docelowo przygotowują się do Mistrzostw Polski Młodzików, a pośrednio do Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików, które odbędą się 10 września w Goleniowie.