Lekkoatleci pilskiej „Gwdy” bardzo udanie rozpoczęli cykl imprez mistrzowskich, które są wliczane do ogólnopolskiego współzawodnictwa  sportu młodzieżowego w sezonie 2020.

W Radomiu na Mistrzostwach Polski U20 dwoje zawodników wywalczyło łącznie 18 pkt, do tego dodana będzie regulaminowa połowa punktów zdobytych przez wychowanków klubu, aktualnie na czas  nauki startujących w barwach innego klubu. Łącznie po dodaniu tych punktów było ich razem 23. Wysokie piąte miejsce w chodzie na 10.000 m zajęła Hanna Krajewska z wynikiem  61:07,33. Bardzo  dobrze  też zaprezentował się Jacek Włodarczak, który w skoku w dal zajął szóstą lokatę -6,50m i czternastą w trójskoku – 12,60. Wychowankowie klubu punktowali  zajmując odpowiednio: Dawid Borowik szóstą lokatę w biegu na 400 m i Szymon Ramusiewicz - szesnastą  w biegu na 2000prz.